שיווק בוידאו

סרטון וידאו שיווקי איכותי יכול להיות לפעמים יקר, אבל הכנתו היא החלק הפשוט. השלב המורכב הוא להופיע איתו במנועי החיפוש. קמפיין פרסום באמצעות סרטונים ישפיע על הפצת המותג שלכם. בגלל זה אנחנו לא רק מפיקים לכם את הסרט, אלא גם דואגים לקדם אותו בשבילכם. המטרה היא לא רק להביא צפיות, אלא להביא צפיות שיובילו ללידים, המרות ובניית קהילה פעילה סביב העסק שלכם. 

למה להפיק את הסרטון הבא בוידאו-תג?

לסרטון תדמית יש לא מעט יתרונות: הוא עוזר להציג את תמונת החברה הכוללת, תופס את תשומת לב הקהל בקלות, ויוצר אמינות בקרב הלקוחות הפוטנציאלים. אבל האמת שסרטון תדמית זה כבר לא מספיק. כל סרטון לבד לא שווה אם לא יהיו להם צפיות איכותיות שיומרו ללידים ומכירות – ולזה אנחנו גם דואגים. 

הכח של הוידאו כבר הרבה יותר גדול מאשר רק להכיר ללקוח הפוטנציאלי את החברה. וידאו היום משמש אתכם להעביר את הלקוח שלכם בכל שלב של משפך המכירה. 

אבל להפיק את הסרטונים זה לא מספיק. צריך לדעת איך לקדם אותם כך שיגיעו לקהל היעד שלכם בצורה הכי אפקטיבית. אנחנו נעזור לכם כבר משלב גיבוש הרעיון ועד שלב הקידום וההפצה של הסרטונים. יש לנו נסיון רב בכל סוגי הסרטונים:

 • סרטי תדמית
 • סרטונים למדיה החברתית
 • סרטוני פרסום ליוטיוב
 • סרטונים ויראלים
 • ועוד מגוון סרטוני וידאו שיווקי

איך נייצר לכם קמפיין שיווק באמצעות וידאו?

אסטרטגיית תוכן וידאו

לאחר שנכיר את העסק והקהל שלכם לעומק, נתכנן סוגים שונים של סרטונים, כשלכל אחד יהיו מטרות ברורות וסיבות ברורות לעשות אותו בצורה שנבחרה. האסטרטגיה יכולה להיות חודשית, רבעונית או שנתית.

הפקות וידאו

יצירתיות היא כלי בסיסי להפקת סרטונים שיווקיים. אנשי מקצוע מובילים בתחום יעזרו לנו לייצר לכם סרטים שיווקיים מרהיבים מכל סוג לכל שלב במסע המכירה של הגולש והלקוח הפוטנציאלי שלכם. השילוב של ידע בקידום וידאו, נותן לשלב ההפקה אלמנט נוסף שמחזק את הסררטונים בצורה בולטת, שתתן לכם יתרון גדול על המתחרים

קידום וידאו

כולנו רוצים יותר צפיות ולזה אנו מכוונים, אבל צפיות זה רק חצי דרך. אנחנו נתמקד בהשגת צפיות איכותיות ורלוונטיות שיפנו תנועה לאתר שלכם, ככדי שתפיקו תמורה מירבית להשקעה שלכם. קידום וידאו כולל קידום אורגני וממומן וסיוע בהטמעת הסרטון באתר כך שינצל את מלוא הכח שלו מול גוגל.

כאנשי שיווק למדנו להיזהר מטרנדים. אסור לנו לפנות לטרנד חדש רק בגלל שכולם מדברים עליו. טרנדים באים והולכים ואנחנו חייבים תמיד לוודא שהטרנד החדש מתאים לעסק שלנו. ועם זאת, כשמגיע טרנד שנראה שהוא הולך להישאר פה לאורך זמן, אז צריך לפעול. ב-2021 השוק של פרסום באמצעות סרטונים הולך לגדול בצורה משמעותית, בעיקר בגלל הטכנולוגיה המתפתחת שמפתחת איתה את ציפיות המשתמש. בואו נודה בזה- לאנשים נמאס לקרוא. החדשות הרעות למפרסמים הן שהקידום האורגני של וידאו מתחזק וימשיך להתחזק ברוב הפלטפורמות. פרסום בוידאו כבר לא זול כמו שהיה פעם ולמרות שהוא עדיין חשוב, יהיה חשוב להכניס גם אסטרטגגיית תוכן וידאו אורגנית לתוכנית השיווקית. 

שיווק באמצעות וידאו – נתונים ל-2020

בטח שמתם לב, שהפיד שלכם בכל רשת חברתית מתחיל להתמלא יותר ויותר בוידאו. שידורי הוידאו בפייסבוק מתחילים להתרבות, IGTV של אינסטגרם גם התפתח משמעותית בשנה האחרונה וממשיך להתפתח. אין ספק ששיווק בוידאו גדל ובפרט שיווק ביוטיוב.

 • לפי מחקר של סיסקו עד 2021 יותר מ 80 אחוז מהטראפיק באינטרנט יגיע מוידאו. 
 • לפי מחקר אחר של Hubspot מ-2017 עד תחילת 2018 היתה עלייה של כמעט 20% (מ-63 ל-81) בשימוש בוידאו.
 • 88% מהשווקים בוידאו ב-2019 מדווחים על ROI חיובי. זה עלייה של 5% משנה שלפני.
 • יוטיוב ופייסבוק הן הפלטפורמות המובילות בקרב משווקים בוידאו. 85% משתמשים ביוטיוב ו- 79% בפייסבוק.

כשחושבים על זה, הסטיסטיקות האלה הן די הגיוניות. אנו חיים בתקופה בה כמות המידע שהאינטרנט מציע לנו כלכך גדולה, שיכולת הקשב והריכוז שלנו הופכת לקצרה יותר. אנחנו דורשים לקבל כמה שיותר מידע בכמה שפחות זמן.

אם אתם מעוניינים לדעת עוד, אתם מוזמנים לאינפוגרפיה של social media today המכיל כל סטיסטיקה אפשרית על קידום בוידאו

מה שחשוב להבין מכל זה, זה שהמנצחים הגדולים לא יהיו בהכרח המותגים הענקיים עם התקציבים המפלצתיים. דווקא אלה שיחשבו מחוץ לקופסא, שיבואו עם סיפורים מעניינים ומעוררי רגש לספר, שיבדרו וילמדו ביחד- אלה יכולים להיות דווקא המרוויחים הגדולים.

למה משווקים אוהבים לשלב וידאו שיווקי?

הפופולאריות של פרסום ביוטיוב עלתה בקרב משווקים בעיקר בגלל ההתפתחות הטכנולוגית בתחום. עם מצלמות 360 מעלות, מציאות מדומה ויכולת פרסונליזציה גבוהה מאוד יחד עם הכח שיוטויוב צובר על המסך הגדול, יצרו כלי שיווקי אפקטיבי מאוד.

יחד עם התפתחות ההטכנולוגיה, הוידאו הולך ונהיה יותר נגיש. שיווק בוידאו כבר לא נחלת התאגידים הגדולים בלבד. אפשר לומר שמהיום אתם לא צריכים לפנות לערוצי טלויזיה לפרסומת – היום אתם יכולים להיות ערוץ הטלויזיה שיפרסם אתכם.

מה שכן הולך ומתחיל להסתבך זה הקידום ביוטיוב. כמות הסרטונים העולה בכל דקה ביוטיוב היא עצומה וכך גם כמות הסרטונים המופיעה בפידים של הרשתות החברתיות. המטרה שלכם כשמשווקים היא לא רק להופיע בתוצאות החיפוש או בפיד של הגולשים, אלא גם לתפוס את תשומת ליבם ולהניע לפעולה, כך שה-ROI יהיה משתלם.

אז איך שיווק בוידאו יכול לעזור לעסק שלי?

שיווק בוידאו יעזור לכל עסק בצורה שונה.

 • אם יש לך עסק קטן, בעזרת אסטרטגיית תוכן וידאו נכונה, תוכלו ליצור קשר אישי עם לקוחות פוטנציאלים לפני שעוד נפגשתם. כידוע, הבעיה הכי גדולה אצל עסקים קטנים היא יצירת אמון אצל הלקוח ושיווק בוידאו ייצור את האמון שיאפשר לגשת לקהל שלכם כשהוא כבר חם.
 • בחברות ועסקים גדולים יותר, שיווק בוידאו יעזור משמעותית ביצירת מודעות וחשיפה למותג שלכם, יגדיל את הנוכחות האינטרנטית שלכם, ויצור אישיות וסיפור סביב העסק שלכם.
 • יתרון שמתאים לכל סוגי העסקים הוא עידוד מעורבות. כל המחקרים מראים שסרטוני וידאו יוצרים יותר מעורבות של הקהל יותר מכל פוסט כתוב בפייסבוק או בבלוג.

בנוסף, מדובר בדרך יצירתית להגדלת הנכסים הדיגיטליים שלכם ובכך להגדיל את הנוכחות הדיגיטלית שלכם.

איך שיווק באמצעות וידאו תורם להגדלת הנוכחות ברשת?

היתרון הגדול ביותר הוא הגדלת הנוכחות האינטרנטית שלכם. אבל כדי שזה יעבוד כמו שצריך, לא מספיק רק לייצר את הסרטונים, יש גם לתת להם עבודת קידום. קידום וידאו או וידאו SEO אמנם עדיין נחשב תחום שבארץ לא זוכה להכרה שמגיעה לו, אבל לקחת את הצעד הנוסף הזה, יהפכו את הסרטונים שלכם לכאלה שיהיה קל למצוא ולשתף ויתנו לכם יתרון גדול על המתחרים שכבר משתמשים בוידאו.

איך שיווק בוידאו מייעל את משפך המכירה?

שיווק באמצעות ווידאו מאפשר לכם לתת ערך נוסף לכל שלב במשפך המכירה. אפשרויות השימוש בוידאו ברשת הן רבות מאודואפשר להתאים כל סגנון סרט לשלב אחר במשפך.

פרסומת וידאו (Video Ad)

סרטון קצר לפייסבוק

וידאו סטורי (Video Story)

שידורים חיים

סרטוני מוצרים לאתר

עדויות של לקוחות (Testimonial)

סרטוני הסבר (לרוב סרטי אנימציה)

ועוד מגוון אפשרויות להעלאת מעורבות הקהל

אין ספק שהוידאו הולך לשלוט בתוכן השיווקי בעתיד הקרוב למשווקי התוכן השיווקי יהיה אתגר רציני להפיק מספיק תכני וידאו.

עוד כמה יתרונות של שיווק באמצעות וידאו

יכולת ניתוח לביצועי הסרטים – יתרון גדול של קידום וידאו בדידיטל ובעיקר ביוטיוב, הוא האפשרות לנתח בצורה מעמיקה את ביצועי הסרטונים. בעזרת הכלים הנכונים, אתה יכול לדעת לא רק כמה צפיות קיבלת, אלא גם לענות על שאלות כמו כמה זמן צפו בסרטונים, באיזה נקודות פרשו או הקפיצו קדימה, כמה הקליקו על הקריאה לפעולה שלכם ולאילו עמודים באתר שלכם המשיכו אלה שהגיעו מהסרטונים ועוד.

התאמה מושלמת למובייל – כשאתה מחפש מידע דרך המובייל, אתה צריך שהוא יגיע אלייך במהירות ובצורה ברורה. וידאו יעזור לך לתפוס את תשומת ליבו של הלקוח הפוטנציאלי תוך כמה שניות בלבד, להכיר לגולש את העסק שלך ולשכנע אותו לפנות אלייך בצורה מהירה יותר מתוכן כתוב.

הגברת השיתופים – הרבה יותר קל לשתף סרטון וידאו מפוסט כתוב – זה קל יותר לעיכול, מבדר, ומעורר מעורבות ולרוב זה גם מעודד המרות.
שיפור אחוזי המרה בעמודי נחיתה – וידאו כאמור תופס את הקהל מהר וגם יעיל ביצירת קריאה לפעולה מושכת

הנעה לפעולה טובה יותר – סרטוני מוצר עוזרים ללקוח לקבל החלטות יותר טובות ורוב הגולשים מדווחים שסרטון עם חוות דעת על המוצר, בדר"כ ידרבן אותם יותר לקנות את אותו מוצר.

שיפור ביצועי המיילים – הוספת סרטון וידאו למייל יכולה להגדיל את אחוז ההקלות לאתר ממיילים.

חוקי המשחק השתנו – זה כבר לאר משנה אם אתה עסק קטן או גדול. היום סרטון של עסק קטן יכול להופיע מייד אחרי סרטון שיווקי של קוקה קולה ואתה יכול לטרגט לאותו קהל שלה.

אין ספק שהצרכנים היום צמאים ליותר תוכן וידאו מהמותגים שלהם, אנחנו כמשווקים, חייבים לתת להם את מה שהם רוצים, אחרת נמצא את עצמנו מחוץ לתחות

צרו קשר