fbpx

שאלות ותשובות

על שיווק בוידאו

קידום בוידאו VSEO הוא תהליך של שיפור המיקומים והכניסות לאתר בעזרת שימוש בוידאו באתר או בפלטפורמות וידאו שונות.

הגולשים אוהבים לצרוך וידאו כי זה קל יותר לצרוך מאשר קריאה. מחקרים רבים מראים שעד 2021, 82 אחוז מהתנועה באינטרנט תגיע מוידאו. בנוסף,אנשי שיווק מעדיפים להשתמש בשיטה הזו, כי ה-ROI שהיא מניבה בדר”כ גבוה יותר וגם ניתן למדוד את הביצועים בצורה מעמיקה ולשפר כל הזמן בהתאם.

רוב חברות ההפקה לא מאמינות שהן צריכות לדאוג ל-ROI.
בוידאוטג, אנחנו מאמינים שהפקת סרטון ביחד היא סוג של שותפות ולכן אנחנו חושבים על קידום הסרטון עוד בשלב תכנון הסרט. החל ממחקר מילים מעמיק ועד תכנון ההפצה הדיגיטלי.

תלוי בסרטון. כמו בכל תחום אחר, המחיר של הפקת סרטון משתנה בהתאם לצרכי העסק. אנחנו מבטיחים לתת פירוט מלא של כל הוצאות הסרטון עם חלוקה לפי שלבי הפרה-פרודקשיין, פוסט פרודקשיין והצילומים עצמם, כדי שתוכלו לשפוט את המחיר ולהתאים לדרישות התקציב שלכם.

אסטרטגיית תוכן של וידאו היא בעצם אסטרטגיית תוכן שמשלבת בתוכה סרטונים מעודדי פעולה, שעוזרים בהעברת הגולש לשלב הבא של משפך המכירה ומספרים את סיפור החברה בדרך. ניתן לעשות אסטרטגיית וידאו לקידום מוצר או שירות חדש, העלאת מודעות לארגון, חיזוק קשר עם הלקוח ועוד. 

אסטרטגיית וידאו כוללת: מחקר שוק (לקוחות, תעשייה, תחרות…), מחקר מילות מפתח שיעזור לנו להבין מה הקהל שלכם מחפש ברשת וגם על אילו מילים ניתם לגרום לסרטונים להופיע, תכנון האסטרטגייה וקביעת הגישה הנכונה לקהל היעד שלכם, מעקב אחר ביצועים דרך כלים שונים לצורך שיפורים ועוד

שיווק בוידאו הוא מאוד אפקטיבי בהגברת מודעות מותג, יצירת לידים, הגדלת מכירות ושיפור התקשורת עם הלקוחות. הוא מספר סיפור, תופס את תשומת לב הגולש בקלות, ניתן להתאמה למובייל ומעולה לעבודות ה- SEO שלכם. 

היום כשבכל תחום התחרות כלכך חזקה, חלק גדול ממאמצי השיווק הולך לבניית אמון. וידאו שנעשה בצורה נכונה עם אסטרטגייה מתוכננת היטב הוא הדרך לקשר בין מה שאתם מספרים למי שאתם באמת, ע”י כך שאתם חושפים לפניו את האנשים מאחורי המותג, את החזון ואת הסיפור שלכם.

וידאו לא צריך להעשות רק לצרכי מיתוג. אסטרטגיית וידאו, כשהיא נעשית נכון, צריכה לעזור לאנשי המכירות לסגור עסקה ולהביא לידים לתנועה איכותית. הסרטים שאתם מפיקים צריכים לבוא בקונטקסט של אסטרטגיית השיווק הכללית שלכם. 

חברות ההפקות אחרות כנראה ינסו לשכנע אתכם לעשות סרט תדמית עתיר תקציב, שתוכלו לשים באתר וברשתות החברתיות. אבל אחרי נסיון של עשר שנים בתחום, אנחנו יכולים לומר בביטחון מלא, שלהוציא את כל התקציב על סרט אחד, בלי תכנית אסטרטגית שתמיר את הצפיות ללידים, כבר לא מספק הסחורה. 

אנחנו בעצם מביאים לכם לקוחות בעזרת תכנון, הפקה וקידום של וידאו כחלק מהתכנית השיווקית המלאה שלכם. 

אנחנו עושים את כל התהליך, החל משלב המחקר, תכנון, חיפוש מילות מפתח ופיתוח אסטרטגיית תוכן, כולל שלב ההפקה ושלב הקידום ובדיקות לצורך שיפור -הכל במקום אחד! אנחנו משתמשים לחלק מהתפקידים בספקים ופרילנסרים, אבל הרוב מבוצע על ידינו והכל בניהול שלנו. 

הנוכחות של וידאו משפיעה מאוד כל דירוגי ה- SEO שלכם. תוכן הוא עדיין המלך בקידום ווידאו הוא עדות לתוכן איכותי ומושקע.וכאשר מנהלים נכון את הוידאו באתר, השימוש בוידאו בעמודי האתר מעלה את הדירוג שלהם בעיני גוגל ומנועי החיפוש האחרים. מעבר לזה, הם גם מורידים את ה-bounce rate (אחוז הנטישה), יוצרים פוטנציאל לקישורים חיצוניים איכותיים ויתרונות נוספים אחרים.

צור קשר