הפקות סרטוני וידאו שיווקיים

אז כבר הבנו שוידאו זה כלי שיווקי, שתופס את תשומת לבשל קהל היעד שלנו בצורה הכי טובה, הוא מעורר פעולה הכי טוב ומעביר את המסר של החברה בקלות. אבל אנחנו נעשה יותר מזה. בעזרת אסטרטגיית תוכן מתוכננת היטבף נבין את הצורה בה הקהל שלכם חושב ונשתמש בכל הטכניקות החדשות והיצירתיות של תחום הוידאו, כדי להשפיע על ההתנהגות שלו. ההתמחות שלנו היא בסרטונים שמתאימים לרשת עם דגש על ההיבט השיווקי. אנו מציעים מגוון סוגים של סרטוני וידאו שיווקי שישתלבו בתוך האסטרטגייה השיווקית הכללית שלכם:

סרטי תדמית

אם אתם מעוניינים להעלות את המודעות למותג שלכם, סרטי תדמית זו דרך מעולה להתחיל. מעבר להגדלת הנוכחות שלכם ברשת, סרטוני תדמית יחשפו את האישיות של הארגון שלכם לקהל היעד, הם גם יעוררו מעורבות של הגולש ברשתות החברתיות, יעזרו בבניית האמון, ישפרו את המיקומים שלכם במנוע החיפוש ויגבירו את ההמרות ממובייל. אבל הכי חשוב מכולם - הם יעבירו את המסר שלכם בצורה הכי ברורה שאפשר.

סרטי מוצר

עמודי מוצר המכילים וידאו על אותו מוצר בדרך יביאו לאחוז המרות כבוה יותר (כאשר זה נעשה נכון). מעבר לכך, הם גם יגדילו את זמן השהייה בעמוד, ישפרו את המיקומים של העמוד במנועי החיפוש, יעודדו שיתופים ויעזרו בבניית אמון אצל הלקוח הפוטנציאלי.

Explainer videos

מדובר בסרטוני אנימציה, שיציידו את הלקוח הפוטנציאלי שלכם בכל המידע שצריך, כדי לבצע פעולה. סרטונים מהסוג הזה מסבירים את הרעיונות המורכבים של העסק בצורה פשוטה, מעלים CTR, עוזרים בדירוגים של גוגל, עוזרים בבניית מותג ועוד הרבה יצרונות

סרטי Testimonial

אין דרך טובה יותר לבניית אמינות ואמון אצל הגולש מסרטי Testimonial. סרטונים אלה מאפשרים לקהל שלכם לקבל עדויות של לקוחות שהשתמשו במוצר/שירות שלכם. אלה סרטונים שעוזרים בהמרה, בגלל שהם מוצגים כמקור חיצוני. בסופו של דבר אלה אנשים אמיתיים, שמדברים על ההצלחה של המוצר/שירות שלך.

סרטי אירועים

האפשרויות השיווקיות של צילום אירועים הן רבות , כי בעצם ניתן לייצר סרטונים שיווקיים מכל הסגנונות- הזדמנות לתפוס עדויות מקהל על הארגון שלכם בדיוק במצב שהם נהנים ובמצב רוח טוב. צילום הרצאות בכנס יכול לשמש אח"כ כסרטוני הדרכה ועוד. בסרטי אירועים חשוב להשתמש בצוות צילום מקצועיף כדי לא לפספס שום חלק באירוע בגלל בעיות סאונד, תאורה וכד'.

סרטי מאחורי הקלעים

סרטי מאחורי הקלעים מגיעים במגוון סגנונות וסוגים. ישנם סרטים המציגים ללקוחות קיימים ופוטנציאליים את הצוות, להציג את הארגון, ניתן גם ליצור סרטונים מרגשים או מצחיקים וכו'.
סרטונים אלה יהפכו את הארגון שלכם לאנושי יותר, יראה שאתם יודעים גם להינות, ישדר את האהבה לצוות שלכם וישדר סוג של שקיפות.

מדריכים

בעולם של היום, הידע שלכם הוא הכח הגדול שלכם. כל הידע שהעובדים בארגון צברו משנות הנסיון הרבות שלהם מהווה כלי שיווקי חשוב מאוד. סרטוני הדרכה יתפסו את הגולש שלכם, כשהוא הכי זקוק להם והוא יזכור את העזרה שנתתם לו. אפשר להשתמש בסרטונים כאלה גם לחיזוק כמודי Q&A . סרטוני הדרכה יכולים להיות גם פנים ארגוניים ולחסוך הרבה זמן לעובדים שלכם.

אבל וידאו לבד זה לא מספיק. אנחנו מציעים מגוון אפשרויות קידום וקריאייטיב, כדי לקחת את הסרטונים האלה לשלב הבא.

 

צריכים עוד פרטים?

צרו קשר