איך זה עובד?

שימוש בוידאו כחלק מאסטרטגיית התוכן שלכם חייבת להיעשות בצורה הטובה ביותר. זה נכון שאפשר לפנות לסוכנות קריאייטיב, שתתכנן אסטרטגייה וקונספט ואז לפנות לחברת הפקה שתפיק את הסרטונים ובסוף להתחבר לחברת קידום אתרים לטובת קידום ופיקוח על ביצועים, אבל בסופו של דבר לעשות את כל זה במקום אחד, ייעל את התהליך המורכב ויביא לתוצאות יותר רווחיות.

בניגוד לחברות הפקה אחרות ההתחייבות שלנו היא להצלחת הסרטונים שאנו יוצרים ומקדמים. לכן אנחנו לא רק מצלמים אותם, אנחנו גם תומכים ביצירת האסטרטגייה, שתספר את הסיפור שלכם ותעזור לכם להשיג את המטרות שהוצבו.

שימוש בוידאו כחלק מאסטרטגיית התוכן שלכם חייבת להיעשות בצורה הטובה ביותר. זה נכון שאפשר לפנות לסוכנות קריאייטיב, שתתכנן אסטרטגייה וקונספט ואז לפנות לחברת הפקה שתפיק את הסרטונים ובסוף להתחבר לחברת קידום אתרים לטובת קידום ופיקוח על ביצועים, אבל בסופו של דבר לעשות את כל זה במקום אחד, ייעל את התהליך המורכב ויביא לתוצאות יותר רווחיות. בניגוד לחברות הפקה אחרות ההתחייבות שלנו היא להצלחת הסרטונים שאנו יוצרים ומקדמים. לכן אנחנו לא רק מצלמים אותם, אנחנו גם תומכים ביצירת האסטרטגייה, שתספר את הסיפור שלכם ותעזור לכם להשיג את המטרות שהוצבו.

אז מה הלו"ז?

השלב הראשון – קביעת אסטרטגייה 

בשלב זה הקיים שיחה עם הלקוח במטרה לקבוע את המטרות והמסר של הארגון, את המיתוג וצורות ההפצה המועדפות. בנוסף נעשה את חקר השוק.מתחרים.לקוחות שלנו, כי לבנות את אסטרטגיית התוכן הכי אפקטיבית. ניתן לקרוא עוד על השלב הזה בעמוד אסטרטגיית תוכן וידאו, אבל בעקרון יחד אתכם נקבע את "הקול המותגי" שלכם בסרטונים ואיך כל סרטון יחזק את הקול הזה ויתמוך בהעברת הלקוח לשלב הבא של משפך המכירה.  לאחר שנחליט יחד על האסטרטגייה הנכונה, נקבע לוחות זמנים ונתחיל לעבוד על הקריאייטיב. כל התהליך הזה אמור לקחת בין חודש לחודש וחצי.

צילום סרט עדות

שלב שני – הפקת הסרטונים

שלב הפקת סרטונים שיווקיים כולל בתוכו את הפרה-פרודשיין (תסריט, בניית צוות, סיורי לוקיישנים…), שלב ימי הצילום (ההפקה עצמה) ושלב הפוסט-פרודקשיין – עריכת וידאו, עיצוב סאונד, תיקוני צבע, אפקטים וכו'. גם השלב הזה נע בין חודש לחודש וחצי. לפעמים פחות, לפעמים יותר, תלוי בסוג וכמות הסרטונים.

קידום סרטונים

שלב שלישי – קידום והפצה ממומן ואורגני

זה השלב המורכב יותר בתהליך. כבר באסטרטגיית התוכן קבענו איך נפיץ את הסרטונים. בשלב הזה נקבע את צורת המדידה הנכונה לכל סרטון בהתאם למטרותיו. כדי להתחיל לראות תוצאות בשלב זה, צריך לתת לו לפחות 3 שבועות. ניתן לעשות בדיקות אנליטיות בגוגל אנליטיקס ויוטיוב אנליטיקס (וכלים נוספים שברשותינו) לאחר חודש, אבל הכי אפקטיבי יהיה לעשות את זה לאחר שלושה חודשים. ניתן לקרוא על הנושא עוד בעמוד

טלפון: 050-777-66-46

ליצירת קמפיין שיווקי בוידאו!